Mes dirbame: I-V 08:00 - 17:00
Mes dirbame: I-V 08:00 - 17:00
Bendrasis tel. nr.
+370 670 00215
Malkos maiše

Kaip užsisakyti malkas į namus?

Tuo atveju, kai vyksta pasiruošimas šaltajam metų sezonui arba svarstote galimybę papildyti atsargas dabartiniam, o gal ir artėjančiam šildymo sezonui, labai aktualu, kaip užsisakyti malkas į namus? Mūsų internetinė parduotuvė siūlo bene geriausias kainas ir puikias pristatymo sąlygas kokybiškoms malkoms.

Malkų rūšys

Mūsų elektroninėje parduotuvėje, kiek vienas klientas gali paprastai ir greitai įsigyti didelį kiekį (nuo 1.17 m3) džiovintų malkų arba pirkti malkas tinkliniuose bei polietileno maišeliuose nuo 20 vnt. maišelių. Daugiausiai prekiaujame beržo, uosio ir ąžuolo malkomis. Taip pat verta paminėti, kad prekių kataloge yra ir nestandartinės malkos (sudarytos iš visų trijų, mūsų minėtų rūšių medienos), kurios sukraunamos pagal tai, jog yra nestandartinių formų ar gabaritų bei lieka nerūšiuotos. Pastarasis pasirinkimas dažnai leidžia sutaupyti, o visa mediena, kurią gausite – bus maksimaliai kokybiška.

Tinkamas malkų naudojimas

Norint gauti maksimalią naudą iš savo malkų, reikia rinktis patikimą tiekėją, pirkti geros rūšies medieną ir ją tinkamai laikyti. Dažnu atveju, perkant didelį kiekį malkų, jas reikia papildomai smulkinti ir skaldyti. Smulkesnes malkas lengviau naudoti, kadangi reikia mažiau vargo norint užpildyti katilą, jos pačios lengviau išsitenka katilo degimo kameroje.

Tinkamas malkų sandėliavimas apima jų laikymą patalpoje, kur yra pakankamai vietos, yra sausa ir gerai vėdinasi oras. Jeigu laikoma lauke, reikia apsaugoti jas nuo drėgmės bei žvarbaus oro. Jeigu perkate nedžiovintas malkas, jas reikėtų palikti džiovinimui, kadangi drėgmės kiekis turi didelės įtakos kaitrumui (t.y. efektyvumui). Net ir poros procentų skirtumas per šildymo sezoną gali sudaryti didelį skirtumą. Deganti drėgna malka generuoja daug pelenų ir dūmų, dėl to reikia dažniau valyti katilą, kaminą. Stenkitės deginamas malkas smulkinti ir sausinti!

Malkų laikymas šaltuoju sezonu

Šaltuoju sezonu svarbu malkas apsaugoti nuo kondensacijos ir drėgmės bei žvarbių oro sąlygų, jeigu jas laikote lauke. Jeigu malkos dedamos ant žemės, geriausia – pakloti medinę paletę ir ant jos krauti malkas, kad drėgmė iš žemės nepasiektų medienos.

Malkų taip pat nereikėtų remti prie sienų, kur irgi gali kauptis drėgmė. Išdėstant jas reikėtų palikti minimalų tarpelį, taip užtikrinant gerą vėdinimą ir jų džiūvimą. Lauke ar stoginėje saugomas malkas uždenkite audeklu, kad jų neaplytų ar neapsnigtų, kadangi išdžiovinimas truktų tikrai ilgai.

D.U.K.

Kokie yra pagrindiniai malkų ir briketų skirtumai?

Malkos – kapota mediena, o briketai – smarkiai suslėgtos medienos pjuvenos. Malkos yra daugiau vietos užimantis, mažiau kaitriai degantis, tačiau neretu atveju pigesnis šildymo sprendimas. Malkos turi malonų, natūralų medžio kvapą.

Kur galiu įsigyti malkas?

Malkas patogiai galite įsigyti internetu, eSaurida elektroninėje parduotuvėje.

Kaip susisiekti norint užsisakyti malkas?

Užsakymą galite pateikti internetu, tačiau, jeigu turite klausimų ir norite pasiteirauti, į mus galite kreiptis el. paštu – [email protected] arba skambindami telefonu +370 670 00 215.

Atgal į viršų
Pirkinių krepšelis