Mes dirbame: I-V 08:00 - 17:00
Mes dirbame: I-V 08:00 - 17:00
Bendrasis tel. nr.
+370 670 00215
Kietmedžio briketai

Kokie briketai geriausi – beržo, lapuočių, kietmedžio?

Esaurida internetinėje parduotuvėje jūs galite įsigyti beržo, lapuočių bei kietmedžio pjuvenų briketus. Visi jie yra šiek tiek skirtingi, bet tuo pačiu ir ganėtinai panašūs. Be abejonės, didžiausiai daliai vartotojų aktualiausias yra tik vienas dalykas – kuri briketų rūšis bus geriausia? Kaip rodo statistika ir vartotojų patirtys – kiekvienas tipas turi savų privalumų.

Kuo skiriasi šios briketų rūšys?

Briketų rūšys skiriasi savo išvaizda, kaina ir kai kuriomis degimo charakteristikomis. Briketų kainų skirtumas yra sąlyginai nedidelis ir siekia tik ~5%. Lapuočių briketai yra pigiausi ir jie gamina vos vos daugiau pelenų (didesnė drėgmė) bei turi mažesnį kaitrumą ir kaloringumą. Tačiau skirtumas yra santykinis ir vos pastebimas.

Kietmedžio briketai pasižymės turbūt didžiausia kaitra ir mažiausiu pelenų kiekiu, tačiau jų kaina bus ~5% didesnė. Skirtumas nėra milžiniškas, tačiau perkant briketus labai dideliais kiekiais, skirtumas gali būti juntamas.

Kiek reikia briketų žiemos sezonui?

Briketų poreikis priklauso nuo to, kokio dydžio namus kūrenate. Briketai parduodami paletėmis, todėl visuomet galite įsigyti šiek tiek daugiau nei reikia ir paprastai bei talpiai sandėliuoti likusį kiekį ateinantiems sezonams. Briketų poreikiui įtaką daro ir žiemos bei oro žvarbumas. Jeigu žiema šalta – poreikis kūrenimui gali padidėti net ~50%, tad ir briketų suvartojimas gali išaugti pusantro karto. Tačiau, jei žiema – labai švelni, poreikis perpus gali ir sumažėti.

Kadangi briketus yra nesudėtinga sandėliuoti, tik reikia sausos patalpos, drąsiai patariame įsigyti jų ir į priekį, kad staigiai pasikeitus orams ar prasitęsus šildymo sezonui turėtumėte rezervą bei garantuotumėte komfortą!

Beržo, lapuočių, kietmedžio briketų privalumai

Norint apžvelgti briketų privalumus, geriausia juos lyginti su kitu biokuru, pvz., malkomis ar granulėmis. Bet kokiu atveju, medžio pjuvenų briketai turi labai aukštą kaitrumą ir kaloringumą. Šie parametrai lemia šildymo efektyvumą, tad iš briketų gaunama daug šilumos, lyginant su kai kuriais kitais kurais.

Be to, briketai yra ypatingai mažą santykinę drėgmę turintis šilumos šaltinis, tad deginant juos reikia žymiai mažiau vargti su pelenais ir valymu. Dėl taisyklingos formos, sandėliavimas irgi yra paprastas, kadangi juos galima sukrauti vieną ant kito, nebūtina galvoti apie papildomus atramos ar saugojimo sprendimus.

D.U.K.

Kurios rūšies briketai yra pigiausi?

Šiuo metu eSaurida internetinėje parduotuvėje patys pigiausi yra lapuočių medžių briketai, kurių kaina prasideda nuo ~198€ už 1 paletę (960kg).

Kiek laiko užtrunka briketų pristatymas?

Visiems klientams briketus prie durų pristatome per 1-7 d.d. nuo užsakymo pateikimo datos.

Atgal į viršų
Pirkinių krepšelis