FIKSUOTA DEGALŲ KAINA INTERNETU

Fiksuota degalų kaina internetu

0
DEGALINIŲ
0 +
UŽSAKYMŲ PER MĖNESĮ
0 +
FIKSUOTOS KAINOS KLIENTŲ

Fiksuotos kainos privalumai

Fiksuota degalų kaina - kas tai?

Kas atsitinka, jeigu degalų kaina tampa mažesnė už kliento užfiksuotą?

Perkant degalus internetu, klientas nepatiria jokios rizikos.

Apie sprendimo būdą skaitykite paspaudę ant nuorodos.

Kaip užsisakyti degalų internetu?

1
Spaudžiate žemiau esančią nuorodą
2
Pasirenkate degalų rūšį ir kiekį
3
Užpildote reikalingą informaciją
4
Gaunate užsakymo patvirtinimą el.paštu
SAURIDA DEGALINĖS LIETUVOJE
Ar žinote, kokią pinigų sumą per mėnesį išleidžiate automobilio degalams?

Ekonomistų teigimu, išlaidų planavimas yra vienas esminių aspektų, padedančių sutaupyti.

Pateikiame 6 patarimus, kaip planuoti degalų išlaidas.

Populiariausi klientų pasirinkimai

Ar esate pasiruošę įsigyti degalų už mažesnę kainą?

Pirkimas truks vos keletą minučių

Daužniausiai užduodami klausimai

Taip, degalus galima piltis visose SAURIDA tinklo degalinėse. Kas kartą įsipylus degalų, reikės tik perbraukti Saurida kreditine kortele per kortelių skaitytuvą.

Ne, mokesčio už degalų laikymą netaikome.

Degalų išpylimas nėra ribojamas. Degalus galima išpilti per tiek kartų, kol išnaudosite visą įsigytą degalų kiekį. Esminė sąlyga – užfiksuotos kainos terminas yra 12 mėnesių, tad ir įsigytas degalų kiekis turėtų būti išnaudotas per minėtą laikotarpį.

Ne, įvykus kainų pokyčiams, sutartis nėra nutraukiama. Klientui kaina fiksuojama pirkimo metu ir nesikeičia iki kol nėra išpilamas visas įsigytas degalų kiekis. Išpylus visą degalų kiekį, klientas vėl gali pasipildyti kortelę nauju kiekiu pagal tuo metu esančią fiksuotą kainą.

Ne, ankstesnės paskyros duomenys nebegalioja. Naujoje el. parduotuvėje turite susikurti naują paskyrą.

Ne, jeigu esate anksčiau pasirašęs fiksuotos kainos sutartį, Jums reikės tik pasirašyti papildomą priedą prie turimos sutarties

Ne, fizinis asmuo kurą gali pirkti tiek didmenos, tiek mažmenos kaina. Tik perkant žymėtą dyzeliną, skirtą ūkininkams, arba dyzelinį krosnių kurą, būtina įsigyti leidimą, kurį išduoda VMI.

Kol kas klientai degalų likučio stebėti negali. Degalų likutį paskaičiuoja atsakingas vadybininkas ir visuomet, priklausomai, kaip klientas pageidauja, degalų likutį atsiunčia SMS žinute, el. paštu arba paskambina telefonu. Esant poreikiui, galima susisiekti per Facebook puslapį Saurida Oil&Gas arba pasiskambinti numeriu +370 688 78 349.

Kiekvieno kliento užsakymas yra administruojamas, tad po 12 (dvylikos) mėnesių neišpiltas degalų kiekis anuliuojamas ir pinigai už neišpiltą kiekį nėra grąžinami. Šiuo atveju yra kompensuojamos įmonės patirtos administracinės ir aptarnavimo išlaidos.

Sąskaitos už praėjusio mėnesio pylimus išrašomos iki einamojo mėnesio 10 (dešimtos) dienos. Klientams siunčiamos 2 (dvi) sąskaitos – PVM sąskaita faktūra (stendo kaina be nuolaidų) ir kreditinė PVM sąskaita faktūra (pagal kainos fiksavimą internetu išrašytą sąskaitą).

Pirkimo kvite nėra nurodomas įsigytų degalų likutis. Kol kas kuro likutį galima sužinoti tik susisiekus su atsakingu vadybininku telefonu +370 688 78 349, el. paštu [email protected] arba Facebook puslapyje Saurida Oil&Gas.

Pirkimo kvite yra nurodoma pylimo metu degalinėje esanti stendo kaina, tačiau tai neturi įtakos kliento išpilamam degalų kiekiui. Klientas pirkimo kvite turi stebėti išpilamų litrų kiekį, ne kainą.

Klientų atsiliepimai

Dainius
Ukmergė
Read More
Labai žemos degalų kainos. Ukmergėje pagrinde piluosi Kareivinių g. esančioje Saurida degalinėje. Ten ypač malonus aptarnavimas.
Linas
Klaipėda
Read More
Užsisakiau už fiksuotą kainą kuro visiems šeimos automobiliams. Labai patogu, dabar galiu lengviau valdyti šeimos biudžetą.
Aldona
Radviliškis
Read More
Labai patogi platforma, maniau, kad užtruksiu kur kas ilgiau, tačiau užsakymą pateikiau vos per kelias minutes. Ypač nustebino tokios žemos degalų kainos. Rekomenduoju išbandyti.
Algirdas
Šiauliai
Read More
Fiksuota kaina mano didžiausias atradimas, nė vienas degalinių tinklas nesiūlo tokių žemų kainų. Dabar galiu lengviau kontroliuoti degalų išlaidas bei sutaupyti.
Rita
Skuodas
Read More
Nebereikia ieškoti kur pigiausia kuro kaina, keliais mygtukų spustelėjimais nusipirkau čia ir esu labai patenkinta.
Darius
Rumšiškės
Read More
Turiu tris Saurida korteles ir iš čia visada perku kuro ne tik sau, bet ir savo tėvams. Nuotoliniu būdu galiu bet kada jas papildyti.
Vidas
Naujoji Akmenė
Read More
Paprasta ir patogu, rekomenduoju!
Marius
Kaunas
Read More
Degalus perku už fiksuotą kainą jau ne vienus metus ir pastebėjau, kad sutaupiau nemažai pinigų. Užsakymą pateikti internetu lengva ir paprasta.
Robertas
Klaipėda
Read More
Užpildžiau informaciją ir su manimi vadybininkas susisiekė tą pačią dieną, tad vakare jau galėjau įsipilti degalų. Labai džiugu, kad nėra ribojami išpylimai.

Gaukite degalų kainų pasiūlymus bei nuolaidų kodus el. paštu!

Įvesdami savo el. pašto adresą, Jūs sutinkate gauti rinkodaros tikslais susijusius laiškus iš UAB „Saurida“. Daugiau apie privatumo politiką skaitykite čia.

Kas atsitinka, jeigu degalų kaina tampa mažesnė už kliento užfiksuotą?

Pavyzdžiui, užsakymo metu perkate 75 litrus degalų ir pirkimo metu užfiksuojate kainą po 1,00 €/l. Įvykus degalų kainų pokyčiams, pavyzdžiui, po savaitės Jūsų perkamos degalų rūšies kaina sumažėja iki 0,95 €/l. Tokiu atveju galite sustabdyti degalų pylimą iš turimos SAURIDA kreditinės kortelės ir piltis iš degalinės, esant mažesnei degalų kainai. Kuomet degalų kaina bus perkopusi Jūsų užfiksuotą kainą – vėl galėsite pradėti piltis iš turimos SAURIDA kreditinės kortelės. Šiuo atveju nė vienas klientas nepatiria jokios rizikos, juk kainos svyruoja visuomet, o už fiksuotą kainą įsigytą degalų kiekį galite išsipilti net per 12 mėnesių.

  1. Apskaičiuokite savo mėnesines degalų išlaidas – tikslesniems skaičiavimams gauti reikėtų vieną mėnesį rinkti visus degalų pirkimo kvitus
  2. Apskaičiuokite, kokį degalų kiekį preliminariai sunaudojate per vieną mėnesį
  3. Suskaičiuokite visas per vieną mėnesį gaunamas pajamas
  4. Įsivertinkite elektroninėje parduotuvėje esaurida.lt siūlomas degalų kainas ir užsisakykite Jūsų poreikius atitinkantį degalų kiekį už fiksuotą kainą
  5. Pilkitės įsigytą degalų kiekį 12 mėnesių, nepaisydami degalinių švieslentėse vyraujančių kainų svyravimų
  6. Sekite savo progresą ir įsivertinkite, kiek sutaupėte laiko bei išlaidų įsigiję degalų internetu