Kontaktai

UAB „Saurida“
Įmonės kodas 266916280
PVM kodas LT66916280
Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai 

www.saurida.lt

Kilus klausimams galite kreiptis kasdien nuo 8-21 val.
Tel. nr. +370 68220 307 (Viber, WhatsApp) 
Elektroninis paštas: [email protected] arba užpildykite formą esančią apačioje. Taip pat galite kreiptis paspaudus per programėlę Messenger.

Banko sąskaitos:
AB SEB bankas LT237044060000022867
AB SWEDBANK LT787300010002502707
AB Luminor LT234010040700075255
AB Šiaulių bankas LT417180800038467573
AS Citadele bankas LT237290000016467105
UAB Medicinos bankas LT137230000010467246

Saurida kontaktai

Kilo klausimų? Susisiekite

Norintys bendradarbiauti su SAURIDA ir pasiūlyti savo produkciją, kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais pagal veiklos sritis.

Prekybos skyriai

E-Komercija

Saurida E Komercija

Mantvydas Rancas
E-Komercijos vadovas

Mob. +370 682 20307
El.p.: [email protected]

Maistas ir papildoma prekyba

Manfredas Bogdanovas
Maisto ir papildomos prekybos vadovas

Mob. +370 688 78999
El.p.: [email protected]

Prekyba naftos produktais degalinėse, didmeninė prekyba su pristatymu, kuro talpyklų pardavimas ir nuoma

Kuras
Kontaktas informacijai

Mob. +370 688 78349
El.p.: [email protected]

Rokas Didžiūnas
Kuro talpyklų vadybininkas 

Mob. +370 682 20 392
El.p.: [email protected]

Dujų balionų, dujų sistemų prekyba, nuoma

Duju balionai ir dujos
Kontaktas informacijai

Mob. +370 600 34661
El.p.: [email protected]

Biokuro (medžio granulės, briketai, malkos, durpės) prekyba

Taurijus Stočkus 
Pardavimų vadovas

Mob. +370 605 17158
El.p.: [email protected]

Margarita Škutovienė
Pardavimų vadybininkė 

Mob. +370 610 21235
El.p.: [email protected]

Apsipirkite iš bet kokios vietos

Patogi navigacija, greitas ir sklandus apsipirkimas

Geriausi pasiūlymai

Platus produktų asortimentas

Ilgametė patirtis

Jau 23 metus užtikriname geriausią patirtį dirbant kartu

Greita ir patogu

Tikslas - sumažinti kliento laiką apsiperkant ir daugiau laiko skirti sau

© UAB „Saurida“ 2020
Elektroninė parduotuvė