Mes dirbame: I-V 08:00 - 17:00
Mes dirbame: I-V 08:00 - 17:00
Bendrasis tel. nr.
+370 670 00215

PREKIŲ
PRISTATYMAS

Didelius ir sunkius užsakymus, apimančius statybines medžiagas, biokurą, agro produktus ir pan., į nurodytą vietą atvežame su sunkvežimiu. Prekes nuleidžiame su liftu ir iki nurodytos vietos privežame su elektriniu vežimėliu. Todėl yra būtinas kietas pagrindas (trinkelės, asfaltas ar kt.), kitu atveju, pristatome iki artimiausios vietos.

Mažo svorio užsakymus tokius kaip: kepsninės, lauko baldai, lauko šildytuvai, dujų balionai ir kitas prekių kategorijas pristatome per kurjerius.

uzsakymas

Pristatymo terminai

Po Jūsų pateikto užsakymo, prekes nurodytu adresu pristatysime  per 1-7 darbo dienas.

Kai užsakymas bus parengtas, apie pristatymą Jus informuosime SMS žinute arba telefono skambučiu.

Pristatymas vyks 2-3 valandų intervale po to, kai pristatymo dieną su Jumis susisieks mūsų vairuotojas.

Svarbu. Jeigu pasikeitus planams negalėsite priimti užsakymo – informuokite mus iš anksto.

susisiekimas
pristatymas

Pristatymo būdas

Užsakymus pristatome su sunkvežimiu, kuris turi liftą, todėl pageidaujamas pravažiavimo plotas turėtų būti bent 2,8 m.

Pristatant prekes su vežimėliu yra būtinas kietas paviršius (sudėtinga bus pristatyti, jeigu kelio pagrindą sudarys žolė, žvyras, smėlis, gruntas ar akmenys). Jeigu pristatant kyla kliūčių dėl kelio dangos, tada pristatysime iki artimiausios vietos.

Užsakytas biokuras Jūsų namus pasieks vidutiniškai per 1-7 darbo dienas. Prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje. Prekių nevežame į Neringos savivaldybę.

DIDMENINIO KURO
PRISTATYMAS

Mums nekelia sunkumų Jūsų kiemo dydis. Mes turime įvairių dydžių sunkvežimių, kurie leidžia pasiekti bet kurį kiemą.

DUJŲ BALIONŲ
PRISTATYMAS Į NAMUS

Užsisakykite internetu arba skambinkite telefonu +370 600 34661. Saugodami vieni kitus – dujų balioną paliksime lauke, prie Jūsų namo durų. Užsakydami nurodykite turimo tuščio baliono bei pageidaujamo pilno baliono talpas. O jeigu neturite jokio baliono, tada užsisakykite dujas + balioną (tarą). Dujų balionų naudojimas ir priežiūra yra labai paprasta ir saugi. Namuose patys lengvai galite pakeisti tuščią dujų balioną į pilną ir prijungti prie dujinio prietaiso, laikantis nustatytų saugumo reikalavimų.

BIOKURO PRISTATYMAS
Į NAMUS

Visos biokuro prekės yra gabenamos sunkvežimiais su pakeliamu liftu. Rankiniu keltuvu, mes iškrauname ir pristatome į Jūsų nurodytą vietą.

Pristatant prekes su vežimėliu yra būtinas kietas paviršius (sudėtinga bus pristatyti, jeigu kelio pagrindą sudarys žolė, žvyras, smėlis, gruntas ar akmenys). Jeigu pristatant kyla kliūčių dėl kelio dangos, tada pristatysime iki artimiausios vietos.

Užsakytas biokuras Jūsų namus pasieks per 1-7 darbo dienas. Prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje. Prekių nevežame į Neringos savivaldybę.

Vienos paletės pristatymo kaina – 10 Eur. Kaina dauginasi iš palečių kiekio. 

Atgal į viršų
Pirkinių krepšelis