Prekių pristatymas

Didmeninės kuro prekybos pristatymas

Pas klientus visada galime privažiuoti ir nebus sunkumų, jei kiemas per mažas ar nėra vietos kur apsisukti. Mes turime įvairių dydžių sunkvežimius su, kuriais galime privažiuoti bet kur. 

Previous
Next

Biokuro (medžio granulės, briketai, malkos, durpės) pristatymas į namus

Visos biokuro prekės yra gabenamos sunkvežimiais su pakeliamu liftu. Rankiniu keltuvu, mes iškrauname ir pristatome į Jūsų nurodytą vieta. Pristatant prekes su vežimėliu, turi būti kietas paviršius(sudėtinga bus pristatyti, jeigu kelio pagrindas bus žolė, žvyras, smėlis, gruntas, akmenys). Jeigu pristatant kyla kliūčių(dėl kelio dangos), mes pristatysime kuo arčiau nurodytos vietos. Užsakytas biokuras Jūsų namus pasieks per 1-7 dienas darbo dienas. Prekes pristatome tik Lietuvos teritorijoje. Prekių nevežame į Neringos savivaldybę. 

 
Previous
Next

Dujų balionų pristatymas į namus

Užsisakykite internetu arba skambinkite telefonu +370 600 34661. Saugodami vieni kitus – dujų balioną paliksime lauke prie jūsų namo durų. Užsakydami nurodykite, kokios talpos turite tuščią balioną ir norite pasikeisti į pilną dujų. Jei neturite jokio baliono – užsisakykite dujas + balioną (tarą). Dujų balionų naudojimas ir priežiūra yra labai paprasta ir saugi. Namuose patys lengvai galite pakeisti tuščią dujų balioną į pilną ir prijungti prie dujinio prietaiso, laikantis nustatytų saugumo reikalavimų.

Previous
Next
Prekių pristatymas 1-7 darbo dienos

Greitas ir patogus pristatymas

„Saurida“ degalinių tinklui priklauso 45 degalinės visoje Lietuvoje.

Platus produktų asortimentas

Ilgametė patirtis

Jau 23 metus užtikriname geriausią patirtį dirbant kartu

Greita ir patogu

Tikslas - sumažinti kliento laiką apsiperkant ir daugiau laiko skirti sau

© UAB „Saurida“ 2020
Elektroninė parduotuvė