Mes dirbame: I-V 08:00 - 17:00
Mes dirbame: I-V 08:00 - 17:00
Bendrasis tel. nr.
+370 670 00215
Lapuočių briketai

Skirtumai – briketai iš Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos

Lietuvoje dažniausiai parduodami iš užsienio, Lenkijos ir Baltarusijos atvežti medžio pjuvenų briketai. Sąlyginai nedidelę, bet vis tiek reikšmingą dalį rinkoje užima ir Lietuvos gamintojų produkcija. Apžvelkime pagrindinius briketų skirtumus pagal kilmės šalį.

Kokie pagrindiniai briketų skirtumai iš skirtingų šalių?

Iš esmės, pati briketų gamybai naudojama mediena yra ta pati, tiek Lietuvoje, tiek Baltarusijoje, tiek Lenkijoje. Skirtumai dažniausiai atsiranda gamybos procese, produktų sertifikavime ir pastebimi ją naudojant.

Tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje galioja ES taikomi reglamentai, dėl kurių gamintojai privalo vadovautis atsakingos miškininkystės politika, turi gaminti produktus, atitinkančius visos Europos Sąjungos, aukščiausius standartus. Dėl to, sertifikuoti Lietuvoje ar Lenkijoje gaminti briketai yra pačios aukščiausios kokybės produktas.

Baltarusijoje taip pat veikia ne vienas aukšto lygio gamintojas, tačiau jo produkcijai paprasčiausiai nėra keliami tokie aukšti reikalavimai. Dėl to jie į mūsų rinką įveža daug, ganėtinai nebrangių briketų, kurie savo kokybe gali šiek tiek nusileisti ES gamintam biokurui.

Kainų palyginimas pagal šalį

Didelio kainų skirtumo pastebėti sunku, tačiau tendencingai, už ES gamintus briketus paprastai reikia mokėti bent keliais procentais daugiau. Tačiau ta investicija atsiperka, kadangi aukštesnės kokybės briketai dega kaitriau ir turi didesnį kaloringumą, dėl ko naudotojas gaus didesnę naudą.

Norėdami sutaupyti, labai daug pirkėjų renkasi rasti kuo pigesnį variantą ir perka iš nelicencijuotų, privačių pirkėjų bei negauna sąskaitų. Tuomet gali pavykti sutaupyti, tačiau niekada nežinosite apie briketų kokybę, o ir pats užsakymas gali būti įgyvendintas ne pilnai, t.y. – kažkurios dalies kiekio tiesiog negausite.

Mes drąsiai galime rekomenduoti kokybiškų ES ir kaimyninių šalių gamintojų briketus iš eSaurida internetinės parduotuvės. Gera kaina, aukšta kokybė ir puikūs atsiliepimai!

Briketų kokybės palyginimas

Kadangi jie gaminami tikrai dideliais kiekiais, individualūs briketai paprastai nėra vertinami. Kokybės vertinimas atliekamas partijoms ir ėminiams iš partijų arba bendrai gamybos technologijai. Jeigu gamintojas gauna ES institucijų įvertinimą bei sertifikatus, jo produkcija tikrai galima drąsiai pasitikėti.

Iš trečiųjų šalių įvežta produkcija taip pat galima pasitikėti, jeigu pardavėjas turi gerą reputaciją, išrašo sąskaitas, gali detaliau papasakoti apie kilmės vietą ir tiekėją. Jeigu radote galimybę įsigyti kokybiškų briketų internetu – nedvejokite tuo naudotis, kadangi medienos kainos pastaruoju metu auga, tad geriausias metas pirkti – jau dabar.

D.U.K.

Kiek kainuoja briketai iš Lenkijos?

Briketų kainos eSaurida internetinėje parduotuvėje prasideda nuo ~198€ už vieną paletę, kurią sudaro 96 vnt. maišelių po 10kg.

Kiek laiko užtrunka briketų atgabenimas į Lietuvą?

Briketus visiems savo klientams pristatome per 1-7 d.d. nuo užsakymo pateikimo datos, tad tikrai greitai!

Atgal į viršų
Pirkinių krepšelis